Biuro rachunkowe

Nasze biuro zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą księgową, kadrowo-płacową dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Reprezentujemy naszych klientów przez Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy w doborze optymalnego sposobu opodatkowania, a osobom planującym rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej służymy pomocą przy załatwieniu formalności z tym związanych. Służymy pomocą również przy wypełnianiu dokumentów o uzyskanie dofinansowania lub refundacji z PFRON i Urzędu Pracy. Składamy także niezbędne sprawozdania do GUS, Izby Celnej; sporządzamy informacje o korzystaniu ze środowiska, deklaracje od środków transportowych itp.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście pozwalają nam na rzetelną, sumienną i terminową obsługę klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

 • Biuro Mirosława Kosmala

  Nasze biuro zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą księgową, kadrowo-płacową dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Reprezentujemy naszych klientów przez Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 • Informacje
 • Kontakt

  Biuro Rachunkowe Mirosława Kosmala

  ul. Gen. S. Maczka 15 a-b,

  66-400 Gorzów Wlkp.

  Tel.: 509 565 236

  E-mail: biurorachunkowe@biuro-kos.pl

 • Znajdź nas